WARSAW PACK 2021 – pierwsze targi po pandemii

03.01.2022
W dniach 23-15 października 2021 r. Alima Pack po praz pierwszy po długiej przerwie spowodowanej pandemią miała okazję zaprezentować się na targach, których tak bardzo nam brakowało.

 

 

W dniach 23-15 października 2021 r. Alima Pack po praz pierwszy po długiej przerwie spowodowanej pandemią miała okazję zaprezentować się na targach, których tak bardzo nam brakowało. Ostatni raz, kiedy mogliśmy pokazać się na takim wydarzeniu, braliśmy udział w targach … W Helsinkach na początku 2020 r. i to właśnie tam dopadły nas utrudnienia związane z pandemią, która pokrzyżowała wówczas nasze plany. Tym bardziej nie mogliśmy się doczekać tegorocznych targów z branży technologii pakowania, choć obaw również nie brakowało. Ku naszemu zaskoczeniu, frekwencja na Warsaw Pack była pokaźna, a nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem! Odbyliśmy wiele ciekawych rozmów i nawiązaliśmy sporo wartościowych kontaktów, które mamy nadzieję, że w najbliższym czasie przerodzą się w owocną współpracę ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W 2018 i następnie w 2021 roku zostaliśmy laureatem 18 i 22 edycji prestiżowego rankingu „Gazele Biznesu”prowadzonego przed redakcje dziennika PULS BIZNESU. Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się małym oraz średnim przedsiębiorstwom.

Newsletter

Bądź na bieżąco. Zapisz się do darmowego newslettera.