O firmie

 

 

Alima Pack
Więcej o nas…

Intensywny rozwój firmy A-LIMA-BIS SP. Z O.O. spowodował w 2005 roku wydzielenie ze swoich struktur i utworzenie niezależnego przedsiębiorstwa ALIMA-PACK SYSTEMY PAKOWANIA SP. Z O.O., specjalizującego się w obsłudze przemysłu i rolnictwa w zakresie dostawy maszyn pakujących, paletyzujących i zamykających worki od 5 do 50 kg.

Jesteśmy spółką z wyłącznie polskim kapitałem. Oferujemy nowoczesne urządzenia najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.
Jako firma inżynieryjna zapewniamy technologię, profesjonalne doradztwo, wykonawstwo kompleksowych projektów oraz pełen serwis naszych urządzeń.

W swojej 27-letniej historii (przed 2005 r. jako Dział Systemów Ważących w strukturach firmy macierzystej ALIMA-BIS) sprzedaliśmy ponad 3000 maszyn do najróżniejszych branż przemysłu i rolnictwa.

Na naszej liście referencyjnej znajdują się zarówno bardzo duże, renomowane przedsiębiorstwa jak i średnie oraz mniejsze prywatne przedsiębiorstwa i gospodarstwa.

Naszym głównym celem jest usprawnienie przemysłu poprzez automatyzację newralgicznych procesów oraz optymalizację kosztów. Służymy pomocą w doborze odpowiedniego rozwiązania usprawniającego proces konfekcjonowania produktów oraz ich paletyzacji i przygotowania logistycznego, zgodnie z wymaganiami branży przy najmniejszym możliwym koszcie inwestycji i wskaźniku ROI. Jako inżynierowie i specjaliści w branży z pewnością będziemy pomocni w sprecyzowaniu potrzeb i podjęciu decyzji.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół ALIMA-PACK

 

 

0

lat na rynku

Ponad

0

sprzedanych maszyn

0

klientów

Nasza historia

1989

POWSTANIE FIRMY A-LIMA-BIS SP. Z O.O.

1995

POWSTANIE DZIAŁU SYSTEMÓW WAŻĄCYCH w firmie A-LIMA-BIS SP. Z O.O.

2005

POWSTANIE NIEZALEŻNEJ FIRMY ALIMA PACK SYSTEMY PAKOWANIA SP. Z O.O

Wydzielenie spółki Alima Pack ze struktur firmy macierzystej A-Lima-Bis

2015

ZMIANA SIEDZIBY

Rozwój spółki powoduje konieczność zmiany lokalizacji, pozwalając na powiększenie przestrzeni magazynowych i produkcyjnych

2020

15-LECIE SPÓŁKI

Alima Pack świętuje 15 lat pracy jako niezależna spółka

W 2018 i następnie w 2021 roku zostaliśmy laureatem 18 i 22 edycji prestiżowego rankingu „Gazele Biznesu”prowadzonego przed redakcje dziennika PULS BIZNESU. Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się małym oraz średnim przedsiębiorstwom.

Newsletter

Bądź na bieżąco. Zapisz się do darmowego newslettera.