KOMPLETNA LINIA WAŻĄCO-PAKUJĄCO-PALETYZUJĄCA DO PASZY

Rudki

Linia ważąco-pakująco-paletyzująca w zakładzie paszowym

Rudki

W wytwórni pasz w Rudkach w województwie świętokrzyskim zrealizowaliśmy niedawno projekt, w którym dostarczyliśmy kompletną linię ważąco-pakująco-paletyzującą przeznaczoną do pakowania i paletyzacji worków papierowych oraz polipropylenowych z granulatem paszowym. Skład linii:
  • Zbiornik wraz z konstrukcją wsporczą wagopakowaczki wyposażony w czujniki poziomu
  • Wagopakowaczka przystosowana do pakowania worków 10 kg – 50 kg
  • Automatyczny system zaszywający ALIMA z głowicą jednonitkową Fischbein
  • Regulowany przenośnik do worków
  • System zmiany kierunku worka o 90st („kopnięcie”)
  • Paletyzator kartezjański SMART przygotowany do układania worków 10 kg jak i 50 kg
Projektując linię stanęliśmy przed wyzwaniem dostosowania urządzeń do pakowania zarówno małych worków 10 kg jak i dużych o wadze 50 kg. Dzięki konfiguracji przedstawionej na zdjęciach „PO” wydajność, jaką teraz może osiągnąć nasz Klient to ok. 220 worków/h. Do obsługi takiej linii wystarczy jedna osoba + operator wózka widłowego do odbioru pełnej palety co ok. 10 minut.

Na zdjęciach widać jak wyglądała hala produkcyjna Klienta przed i po instalacji naszej linii ważąco-pakująco-paletyzującej.

W 2018 i następnie w 2021 roku zostaliśmy laureatem 18 i 22 edycji prestiżowego rankingu „Gazele Biznesu”prowadzonego przed redakcje dziennika PULS BIZNESU. Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się małym oraz średnim przedsiębiorstwom.

Newsletter

Bądź na bieżąco. Zapisz się do darmowego newslettera.