oferta

alima-pack

TWÓJ PARTNER W TECHNOLOGII WAŻENIA, PAKOWANIA PRODUKTÓW SYPKICH, ZAMYKANIA WORKÓW
I PALETYZOWANIA.
Kompleksowe rozwiązania od projektu do wykonawstwa.

PARTNER FISCHBEIN i TMI,
PARTNER KUKA, CZŁONEK ALIMA GROUP

Intensywny rozwój firmy "A-Lima-Bis" Sp. z o.o. spowodował wydzielenie ze swoich struktur i utworzenie w 2005 roku niezależnego przedsiębiorstwa "Alima - Pack Systemy Pakowania" Sp. z o.o. , które dedykowane jest do obsługi przemysłu i rolnictwa w zakresie maszyny pakujących. Alima-Pack System Pakowania Sp. z o. o., jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem. Oferujemy nowoczesne systemy pakowania, zamykania worków i paletyzacji opakowań i jako firma inżynieryjna zapewniamy technologię, profesjonalne doradztwo, wykonawstwo kompleksowych projektów oraz pełen serwis naszych urządzeń.

W swojej 25-letniej historii (wcześniej jako Dział Systemów Ważących w strukturach firmy macierzystej Alima-Bis) i aktualnie jako ALIMA-PACK sprzedaliśmy ponad 2500 maszyn do najróżniejszych branż przemysłu i rolnictwa.

Na naszej liście referencyjnej znajdują się bardzo duże renomowane przedsiębiorstwa jak i średnie oraz mniejsze prywatne spółki,
firmy oraz gospodarstwa.

Naszym celem jest pomóc Państwu wybrać najlepszy system pakowania, paletyzacji czy zamykania opakowań i przy wykorzystaniu oferowanych przez nas maszyn uzyskać szczelnie, estetycznie i właściwie zapakowany produkt oraz stabilnie i pewnie załadowaną paletę
zgodnie z wymaganiami branży przy najmniejszym możliwym koszcie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jako inżynierowie i specjaliści w branży z pewnością będziemy pomocni w sprecyzowaniu potrzeb i podjęciu decyzji.

W 2018 roku zostaliśmy lauretem XVIII edycji presiżowego rankingu "Gazele Biznesu" prowadzonego przed redakcje dziennika PULS BIZNESU. Wyróznienie to przyznawane jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się małym oraz średnim przedsiębiosrtwom.

Zespół ALIMA-PACK