oferta

alima-pack

TWÓJ PARTNER W TECHNOLOGII WAŻENIA, PAKOWANIA PRODUKTÓW SYPKICH, ZAMYKANIA WORKÓW
I PALETYZOWANIA.
Kompleksowe rozwiązania od projektu do wykonawstwa.

PARTNER FISCHBEIN i TMI,
PARTNER KUKA, CZŁONEK ALIMA GROUP

ZASZYWARKI MS - SZYCIE ZWYKŁE, DWUNITKOWE, FISCHBEIN

Zaszywarki serii SYSTEM wyposażone są w wysokowydajne głowice szyjące serii Empress. Głowice te pasują do wszystkich typów urządzeń zaszywających Fischbein serii SYSTEM, co pozwala na modernizację i podniesienie wydajności produkcji poprzez niskie koszty wymiany samej tylko głowicy. Jest to nowy typ głowicy opracowany na podstawie ponad 25 letnich pomyślnych doświadczeń konstruktorów firmy FISCHBEIN. Ponadto zmodernizowany i opatentowany samosmarujący układ ciśnieniowy pozwala na ograniczenie działań serwisowo   konserwacyjnych do minimum. Szczelna obudowa, oraz części zatopione w oleju uniemożliwiają osiadanie kurzu i brudu oraz obcych cząstek na ruchomych elementach maszyny, co sprawia, że eksploatacja tych zaszywarek jest tania i niezawodna.

GŁÓWNE CECHY:
  • wydajność: do 1000 worków/h;
  • wysokowydajna głowica dwunitkowa serii EMPRESS;
  • modele od prostych do w pełni automatycznych.

ZASZYWARKA MS – półautomatyczna, bez podajnika worków, z automat. obcinaniem nici- nr kat. 50420-A 100, FISCHBEIN

MS to uproszczona wersja zaszywarki MTS . Zaszywarka MS nie jest wyposażona w podajnik worka do głowicy /nr:4380-40M/. W tym przypadku operator musi włożyć worek do głowicy. Dalej, następuje automatyczne zszycie głowicą 100. Automatyczny popychacz łańcuszka nici pozwala na automatyczne obcinanie nici.

Opis techniczny jak w przypadku MTS , bez podajnika worka do głowicy (nr 4380-40M) i silnika podajnika. Moc całkowita: 2 kW

Plik do pobrania