oferta

alima-pack

TWÓJ PARTNER W TECHNOLOGII WAŻENIA, PAKOWANIA PRODUKTÓW SYPKICH, ZAMYKANIA WORKÓW
I PALETYZOWANIA.
Kompleksowe rozwiązania od projektu do wykonawstwa.

PARTNER FISCHBEIN i TMI,
PARTNER KUKA, CZŁONEK ALIMA GROUP

Zaklejarki

Zaklejanie worków, które doskonale sprawdza się szczególnie w niektórych branżach przemysłu, zapewnia przede wszystkim całkowitą szczelność opakowania, a poza tym jest tanim w eksploatacji sposobem ich zamykania.

  • Zaklejarki DRC- 300 dla porcji o wadze do 15 kg oraz DRC-300 plus dla porcji o wadze do 25 kg przeznaczone są do automatycznego, przemysłowego zaklejania wielowarstwowych worków papierowych. Mogą zaklejać maksymalnie czterowarstwowe worki z boczną wewnętrzną zakładką (gusseted bags) lub bez.
  • Zaklejarki PBC (Pinch Bag Closer) przeznaczone są do automatycznego, przemysłowego zaklejania wielowarstwowych worków papierowych z uprzednio nałożonymi na worki paskami klejowymi (worki pre-glued). Te nowoczesne systemy zaklejające zostały zaprojektowane do pracy przy dużych prędkościach - wersja PBC 6000 -25,5 m/min i PBC 8000 - 45,7 m/min i pozwalają na pakowanie produktów w bardzo szerokim zakresie wagowym od 0,45 kg do 50 kg.

Zaklejarki firmy FISCHBEIN oferowane przez firmę Alima-Pack pozwalają na znaczną automatyzację procesów produkcyjnych. Dzięki swojej niezawodności, wysokiej wydajności, niskim kosztom jednostkowym, pakowaniu produktów w szerokim zakresie wagowym oraz łatwości integrowania w już istniejące systemy, stają się bardzo istotnym i pożądanym elementem wielu przedsiębiorstw produkcyjnych.

artykuł zaklejarki Fischbein