oferta

alima-pack

TWÓJ PARTNER W TECHNOLOGII WAŻENIA, PAKOWANIA PRODUKTÓW SYPKICH, ZAMYKANIA WORKÓW
I PALETYZOWANIA.
Kompleksowe rozwiązania od projektu do wykonawstwa.

PARTNER FISCHBEIN i TMI,
PARTNER KUKA, CZŁONEK ALIMA GROUP

Od ponad 20 lat usprawniamy przemysł.

IMG 3892 square2

Jako ALIMA PACK już od ponad 20 lat jesteśmy obecni w branży pakowania przemysłowego. Doświadczenie, które nieustannie zdobywamy pozwala nam na sprawne dostosowywanie się do dynamicznego rozwoju technologii produkcyjnej. Oferujemy nowoczesne systemy pakowania, zamykania worków a także paletyzacji opakowań i jako firma inżynieryjna zapewniamy technologię, profesjonalne doradztwo, wykonawstwo kompleksowych projektów oraz pełen serwis naszych urządzeń. Sprzedaliśmy ponad 2000 maszyn do najróżniejszych branż przemysłu i rolnictwa, gdzie zaufały nam bardzo duże, renomowane przedsiębiorstwa jak też średnie oraz mniejsze prywatne spółki, firmy oraz gospodarstwa, które postanowiły zwiększyć wydajność swojej produkcji poprzez automatyzacje procesów produkcyjnych.
Nasze projekty zawsze staramy się opierać na najnowszych rozwiązaniach, po to by uzyskać jak największą dynamikę, precyzję oraz niezawodność co przekłada się na zmniejszenie strat wynikających z przestojów w produkcji oraz na lepszą jakość produktu finalnego dla klienta.
 IMG 4024 drop
Naszym celem jest pomóc Państwu wybrać najlepszy system pakowania, paletyzacji czy zamykania opakowań aby przy wykorzystaniu oferowanych przez nas maszyn uzyskać szczelnie, estetycznie i właściwie zapakowany produkt oraz stabilnie i pewnie załadowaną paletę zgodnie z wymaganiami branży przy najmniejszym możliwym koszcie

Jako inżynierowie i specjaliści w branży z pewnością będziemy pomocni w sprecyzowaniu potrzeb i podjęciu decyzji.

 

nasienne male kwadrat

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY