DO WARZYW Z FORMOWNICĄ WARSTW


Nowoczesny i wydajny paletyzator do worków

Paletyzator do warzyw z formownicą warstw to specjalistyczne urządzenie do układania różnego rodzaju worków. Jest dobrym rozwiązaniem szczególnie w przypadku worków raszlowych czy jutowych, które z natury są bardzo trudne do ułożenia na palecie ze względu na to, że są nieregularne i każdy układa się inaczej. Dzięki swojej wysokiej wydajności umożliwia ułożenie nawet do 900 worków na godzinę. Paletyzator usprawnia cały system paletyzacji, co przekłada się na dużo większą wydajność całego działu zajmującego się pakowaniem produktów do wysyłki. Oferujemy nowoczesny sprzęt z panelem sterowania marki Siemens, który jest intuicyjny w obsłudze, a także ma do 100 programów układania worków od 2,5 kg do 50 kg. Obsługuje palety EUR oraz CP1, jest zatem praktyczny w użytkowaniu, a ze względu na solidną, wytrzymałą konstrukcję, wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Seryjne układanie worków na palecie dzięki wykorzystaniu paletyzatora

Manualne układanie worków na palecie zajmuje bardzo dużo czasu, szczególnie jeśli jednego dnia trzeba wyrobić narzuconą normę. Coraz więcej firm decyduje się na zakup urządzenia, które znacznie przyspiesza ten proces. Paletyzator do worków idealnie sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie, gdzie przygotowywany towar pakuje się w worki, potem układa się na palecie, by następnie przekazać do wysyłki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami maszyny.

PALETYZATOR Z FORMOWNICĄ WARSTW

PARAMETRY: Wydajność: 600 – 900 worków / godzinę (w zależności od wejścia i wyjścia worków do systemu paletyzacji oraz jego rodzaju i wagi) Worki: raszlowe, jutowe, papierowe, foliowe, tkany polipropylen Wysokość układania: do 2,25 m z paletą Waga układanej palety: do 1500 kg Panel sterowania SIEMENS Do 100 programów układania worków od 2,5 do 50 […]
Masz pytania?

Newsletter

Bądź na bieżąco. Zapisz się do darmowego newslettera.