• улица 27 Декабря 5
    PL-63000 Великопольская Среда

  • 61 28-541-97

  • alimapack@alimapack.pl

alima-pack / ?????-????

???? ??????? ? ?????????? ???????????, ???????? ??????? ?????????,??????????????? ? ??????????? (????????????? ???????? ??? ????????). ??????????? ??????? ?? ??????? ?? ???????????? (??????????).

?????????????? ??????? FISCHBEIN ? TMI, ??????? KUKA, ???? ALIMA GROUP

ZASZYWARKI MA - SZYCIE ZWYKŁE, DWUNITKOWE, FISCHBEIN

Zaszywarki serii SYSTEM wyposażone są w wysokowydajne głowice szyjące serii Empress. Głowice te pasują do wszystkich typów urządzeń zaszywających Fischbein serii SYSTEM, co pozwala na modernizację i podniesienie wydajności produkcji poprzez niskie koszty wymiany samej tylko głowicy. Jest to nowy typ głowicy opracowany na podstawie ponad 25 letnich pomyślnych doświadczeń konstruktorów firmy FISCHBEIN. Ponadto zmodernizowany i opatentowany samosmarujący układ ciśnieniowy pozwala na ograniczenie działań serwisowo   konserwacyjnych do minimum. Szczelna obudowa, oraz części zatopione w oleju uniemożliwiają osiadanie kurzu i brudu oraz obcych cząstek na ruchomych elementach maszyny, co sprawia, że eksploatacja tych zaszywarek jest tania i niezawodna.

GŁÓWNE CECHY:
  • wydajność: do 1000 worków/h;
  • wysokowydajna głowica dwunitkowa serii EMPRESS;
  • modele od prostych do w pełni automatycznych.

ZASZYWARKA MA – półautomatyczna, bez podajnika i bez automatycznego obcinania nici- nr kat. 50410-100, FISCHBEIN

Sposób obsługi i specyfikacja techniczna taka sama jak w przypadku zaszywarki MP z tą różnicą, że zaszywarka MA jest uruchamiana i zatrzymywana za pomocą czujnika (wyłącznika krańcowego), a nie jak w przypadku zaszywarki MP za pomocą przycisku nożnego.

Plik do pobrania